Spotkanie przy choince - kolędowanie w Imielnie 2017

Przybieżeli do Betlejem pasterze,
A do świetlicy, mieszkańcy Imielna.


Mieszkańcy przybieżeli do świetlicy i dodać trzeba - wielu mieszkańców, frekwencja zadziwiła wszystkich przybyłych, łącznie z proboszczem, jak i niżej podpisanym.
Świetlica wypełniona została gośćmi do tego stopnia, że zaczęliśmy się obawiać o ilość miejsc siedzących, ale oczywiście gości nigdy zbyt wielu, zawsze istnieje możliwość dołożenia ławki z kościoła.
Nasze spotkanie przy choince to nic innego jak wspólne kolędowanie przy kawie/herbacie i piernikach, które dzieci wykonały podczas warsztatów z pieczenia tychże słodkości.
Początkowo, podczas gorących narad organizacyjnych, mamy uczestniczących dzieci (i nie tylko), ustaliły profil spotkania jako wesołe kolędowanie, jednak z kolejnymi próbami, program wyewoluował w kierunku jasełek, czego byliśmy świadkami w zeszłą niedzielę, a kto nie był :
Czem prędzej się wybierajcie
I wideo oglądajcie.

Nasze dzieci już nie pierwszy raz potrafiły zachwycić mieszkańców swoim przygotowaniem i uśmiechem podczas śpiewania kolęd. Dziękujemy zatem nie tylko dzieciom za piękny występ, ale ich rodzicom za zaangażowanie, jak i wszystkim gościom za przybycie na świetlicę i wspólne kolędowanie.

Przemysław Grzeczka

Aktualizacja (20.02.2017) - do galerii zostało dodanych kilka zdjęć z jasełek, które nasze dzieci wraz z dziećmi z Imielenka miały przyjemność zaprezentować w Domu Kultury w Łubowie.


0
Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .