Główna   Aktualności  Galeria  Kontakt   Ogłoszenia Historia  Imielna Hobby  Sołectwo

Dzień Kobiet - Imielno 2017

Sołtys wraz z radnym i kilkoma panami z Imielna, zaprosili mieszkanki naszej wioski na świetlicę, by uprzyjemnić im to niedzielne popołudnie z okazji Dnia Kobiet.

Były wiosenne kwiaty. Wino również było, nawet w trzech gatunkach. Był też tort i kawa, ale kobiety z Imielna zapamiętają ten dzień przede wszystkim z relacji pana Piotra Łuczaka, który postanowił opowiedzieć nam o swoich spostrzeżeniach z pobytu w Indiach.

Opowieści były wzbogacone o film, okraszony komentarzem. Była to lekcja geografii, jakże odmienna od tych które często widzimy w telewizji, ponieważ pan Piotr, podobnie jak to robi Wojciech Cejrowski w swoich programach, potrafi z humorem i rozbrajającą szczerością podzielić się swoimi uwagami.
Myślę że panie bawiły się dobrze, czego zasługą było nie tylko wino, słodkości i opowieści z egzotycznych Indii, ale przede wszystkim sąsiedzkie towarzystwo.

Dziękujemy organizatorom - panom którzy przyjęli w to popołudnie rolę kelnerów, jak i tym panom, którzy pomogli w sfinansowaniu tej imprezy, a nie mogli z różnych przyczyn dotrzeć na świetlicę i nam towarzyszyć.

                                                                                                                               Przemysław Grzeczka

Zapraszamy na film i fotografie


0
Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .