Główna     Aktualności   Galeria    Kontakt    Ogłoszenia    Historia  Imielna   Hobby    Sołectwo   


Karnawałowy Bal Przebierańców dla dzieci


     Plan zrobienia balu przebierańców kiełkował już od zeszłego roku, niestety wówczas z wielu przyczyn nie doszło do realizacji. W tym roku jednak było inaczej! Determinacja kilku pań z naszej wioski zaowocowała - w moim odbiorze sympatycznym wydarzeniem. 29 stycznia o 16:00 do imieleńskiej świetlicy zjechali się nasi mali przebierańcy. Zdecydowanym hitem było przebranie za Else, czyli jedną z siostrzanych księżniczek  (z filmu Disneya pod tytułem "Kraina lodu"), a na drugim miejscu, świetlica tej zimy obrodziła w biedronki :-)
Mimo iż przebrania się powtarzały, każda postać była wyjątkowa. Pośród przebierańców można także było zobaczyć króla, klasyczną księżniczkę, drwala, pirata, Słowianina (czyżby iemelnika?), a gdyby któremuś uczestnikowi zabawy coś się stało, zapewne mógłby liczyć na pomoc ze strony pielęgniarki. Organizatorki zadbały o skoczną muzykę oraz gry i zabawy których zwycięzcy otrzymali nagrody. Mam nadzieję że dzieciom zabawa się podobała i za rok uda się nam spotkać, może nawet w większym gronie.
Zachęcam osoby pełne wspaniałych pomysłów, które by można zrealizować w naszej wiosce, do zgłaszania oraz czynnego udziału w ich organizowaniu, ponieważ w dużej mierze to od nas samych zależy co się będzie działo w Imielnie i w jakiej formie.

Karolina Grzeczka

Zapraszamy na film i zdjęcia z balu.0
Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .