Główna     Aktualności   Galeria    Kontakt    Ogłoszenia    Historia  Imielna   Hobby    Sołectwo   


Dzień Kobiet 2015

      8 marca w Naszej wsi miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Sołtys Imielna, Radny, StowKO oraz wszyscy chętni do pomocy mężczyźni zorganizowali Dzień Kobiet dla pań mieszkających w Imielnie, Imielenku, Wierzycach i Poznaniu.

      Wydarzenie odbyło się w imieleńskiej świetlicy, która na ten dzień zmieniła się w cykliczną kawiarenkę „Kasztelanka”. Panowie obsługiwali serwując słodkości, kawę, herbatę oraz grzane wino i inne pozycje z menu, a my w tym czasie mogłyśmy się oddać pogawędkom. Niedzielne popołudnie obfitowało w wiele atrakcji takich jak krótki koncert na żywo, czytanie poezji oraz fotorelację Agaty Ożarowskiej-Nowickiej o kobietach z tak odległych zakątków świata jak Napal, Izrael, Kazachstan czy Gruzja. Po zapadnięciu zmroku, blask dawało światło świec, które stało się jedynym oświetleniem „kawiarenki”. Najbardziej podobał mi się fakt, że na spotkanie przybyło wiele Pań z Imielna, Imielenka i Wierzyc, a nawet Poznania. Mam nadzieję że uda się jeszcze kiedyś otworzyć „Kasztelankę”, lecz tym razem nie tylko dla pań, ale dla wszystkich mieszkańców.

     Serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć i filmu z wydarzenia (niestety tym razem większość czasu za kamerą byłam ja i jakość nagrania jest „specyficzna”, zdecydowanie pewniej czuję się za obiektywem aparatu).

Karolina Grzeczka


0
Utworzono za pomocą Mozello – to najłatwiejszy sposób tworzenia witryn internetowych.

 .